Mayıs 30, 2023

Altunok, “Önceliğimiz halka hizmettir”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Atik mahallesi Göksu ırmağı kenarında devam eden 24 saat Göksu projesi ile ilgili çalışmaları yerinde inceledi.

Altunok, “Önceliğimiz halka hizmettir”

Çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı değerlendirmede, “Belediye olarak yürüttüğümüz hizmetlerde önceliğimiz her zaman halkımıza yönelik hizmetlerdir. Bugün burada yapımı süren Atik mahallesi 24 saat Göksu projemizle ilgili çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz.

Müteahhit firma tarafından yürütülen çalışmaların hızlandırılması ve bu hizmetimizi de halkımıza sunmanın heyecanı içerisindeyiz. Emekli vatandaşlarımız için hizmete açacağımız emekli kıraathanesi ile ilgili çalışmalarımız da bitmek üzere. İlçemizde yaşayan emekli vatandaşlarımızın hizmetine sunacağımız kıraathanemiz modern bir yapıda halkımıza hizmet sunacaktır.

Bu projemiz içerisinde ayrıca modern aydınlatma sistemleri, oyun alanları, kafeteryalar, yürüme yolları, yeşil alanların oluşturulması, ışık tüneli, masa tenisi, oturma bankları ve gençlerimizin isteği üzerine bir de kaykay pisti yer almaktadır. Halkımıza, gençlerimize ve çocuklarımıza hizmet verecek olan bu projemizi tamamlamak üzereyiz. Halkımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın güvenliği için bu alanları kamera sistemleri, gezici ve sabit güvenlik kuvvetleri tarafından 24 saat koruma altına alacağız. Gelecek nesillerimize en sağlıklı, en yaşanabilir ve en güzel bir Silifke bırakabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.